Komerční objekty

Pronájem restaurace 105 m²

Pronájem restaurace v Harrachově, atraktivní centrum města. Zkolaudované /srpen 2022 / nové prostory 105m2 + předzahrádka cca 40m2 za účelem vytvoření provozovny . Jedná o novou provozovnu, bez vybavení k dlouhodobé spolupráci..Dům má centrální plynové topeni, veškeré představy moderní stavby, nízké provozní náklady včetně vzduchotechniky či zázemí určené k tomuto tipu podnikání. Provozovna se nachází v přízemí bytového rekreačního domu. Předzahrádka sousedí přímo s hlavní třídou města Harrachov.Plus možnost návaznosti na sousední prostor malého gastra 52 m2. Možnost též na provozovnu Thaj. masáží /nejsou v Harrachově /..

Info o ceně u RK

Celý článek...
 

Pronájem obchodního prostoru 33 m²

Nabízíme v Harrachově v centru města k pronájmu zkolaudované /srpen/22 / nové prostory 33m2 za účelem vytvoření provozovny /půjčovna kol,lyží,wellness, thaj. masásáže. atd./ Jedná o novou výstavbu, bez vybavení k dlouhodobé spolupráci..Dům má centrální plynové topeni a veškeré představy moderní stavby, včetně vzduchotechniky či zázemí určené k tomuto tipu provozu.

Info o ceně u RK

Celý článek...
 

Pronájem komerční nemovitosti 52 m², Harrachov

Nabízíme v Harrachově v centru města k pronájmu zkolaudované /srpen 2022 / nové prostory 52m2 + předzahradka cca 20m2 za účelem vytvoření provozovny lehké gastronomie/ Cukrárna-kavárna,atd./ Jedná o novou provozovnu, bez vybavení k dlouhodobé spolupráci..Dům má centrální plynové topeni a veškeré představy moderní stavby, včetně vzduchotechniky, či zázemí určené k tomuto tipu podnikání.Provozovna se nachází v přízemí bytového rekreačního domu. Předzahrádka sousedí přímo s hlavní třídou města Harrachov.

Celý článek...
 


Kontakty

PARADISE REAL s.r.o.

Miroslav Šafář
Jilemnice - Mříčná 46

tel: +420 777 11 33 99
email: info@paradisereal.cz
email: safar@paradisereal.cz

O nás | Krkonoše a Podkrkonoší | Český ráj | Kontaktní údaje | Odkazy | Mapa webu pradisereal.cz | ubytování český ráj | sauna krkonoše